Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta w czterech krokach.

1. Przybycie do Massage Point

Umówiłeś się już na pierwszą wizytę. Pamiętaj aby przynajmniej na godzinę przed masażem unikać zbyt ciężkich, obfitych posiłków. Po przybyciu do salonu, osoba na recepcji przywita Cię i poprosi o wypełnienie krótkiego formularza, w którym poprosimy o informacje dotyczące Twojego stanu zdrowia, wszelkich dolegliwości, kontuzji, które mogą się okazać dla nas przydatne w związku z planowanym masażem. Aby móc na spokojnie wypełnić formularz i już rozpocząć relaks przy filiżance herbaty bądź szklance specjalnie przygotowanej wody wzbogaconej o naturalne owoce, warzywa i zioła, przyjedź do nas około 10 minut wcześniej.

2. Przygotowanie i rozpoczęcie zabiegu

Masażysta przyjdzie po Ciebie na recepcję i zaprosi do jednego z naszych pokoi do masażu. Przeanalizuje z Tobą wypełniony formularz i zapyta o to z jakimi dolegliwościami, oczekiwaniami przyszedłeś na masaż. Jeżeli nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden konkretny masaż, to jest moment żeby razem z profesjonalnym masażystą wybrać coś najlepszego dla Ciebie. Następnie masażysta zostawi Cię na chwilę w pokoju, abyś mógł spokonie przygotować się do masażu. Na stole do masażu znajdziesz dla siebie bieliznę jednorazową oraz czysty ręcznik. Jeżeli masz taką potrzebę, możesz skorzystać z prysznica. Kiedy będziesz już gotowy, usiądź lub połóż się na stole do masażu i zaczekaj na masażystę. Jeszcze przed rozpoczęciem masażu możesz poprosić o zmianę temperatury i oświetlenia w pomieszczeniu. Twój komfort jest dla nas najważniejszy.

3. W czasie masażu

To jest czas tylko dla Ciebie, kiedy powinieneś się już rozluźnić i zrelaksować. Jeżeli jednak będziesz czuł jakikolwiek dyskomfort, poinformuj o tym masażystę, czy to będzie chodziło o temperaturę w pokoju, zbyt mocny lub za słaby ucisk masażysty, czy o zwrócenie uwagi na bardziej wymagające partie Twojego ciała.

4. Na koniec

Po zakończonej sesji, masażysta poprosi żebyś jeszcze chwilę poleżał, a później powoli usiadł i zszedł ze stołu do masażu. Masażysta zostawi Cię abyś mógł się ubrać i zaczeka na Ciebie przed pokojem. Odprowadzi Cię na recepcję i zaproponuje coś do picia. Pamiętaj, że w czasie masażu nasz organizm się odwadnia i bardzo ważne jest uzupełnienie płynów.

Mamy nadzieję, że miło spędziliście u nas czas i już nie możecie się doczekać następnego razu.

Jeżeli po wizycie w Massage Point chcecie się podzielić swoimi uwagami, macie pomysł co jeszcze możemy zrobić żebyście czuli się u nas lepiej, prosimy o kontakt bezpośrednio z osobą na recepcji lub drogą e-mail na adres kontakt@massagepoint.pl.